F87235339a0b3a836825ccbb6bdf5af4cc26415b 2558bb0bd6800845e0ca72c53b226981b0fe9f9e Menu

חווי"ה 2017 - תשע"ז

הורים יקרים שלום

אנו בנוער תל"ם מתרגשים לקלוט את הרשמת חניכי/ות  חווי"ה 2017 ובטוחים כי זו תהיה חוויה בלתי רגילה עבור כל אחד/ת מהם/ן.

לטובת רישום ילדיכם/ן, אנא קחו בחשבון שטופס ההרשמה למחנה דורש מילוי פרטים רבים, ותהליך המילוי שלו עשוי להימשך זמן מה. פרטים אלו חיוניים להבטחת ההנאה המיטבית של כל חניך וחניכה בתכנית ולשמירה על בריאותם/ן. לשם קליטת ההרשמה, עליכם/ן למלא את טופס ההרשמה של החניך/ה בבת אחת, ולוודא שאתם/ן לוחצים/ות על כפתור השליחה שבסוף הטופס. במידה ותצטרכו לשנות או להוסיף פרט כלשהו בהרשמה, תמיד תוכלו לעדכן אותנו בדוא"ל או בטלפון, ואנו נשמח לעשות זאת עבורכם/ן.

מלבד פרטי מידע, תתבקשו לציין שמות של חניכים/ות נוספים/ות איתם בנכם/בתכם י/תרצה לחלוק חדר מגורים במחנה. אנו ממליצים לדאוג למידע זה מראש, למען חסכון צורך בעדכון ההרשמה בשלב מאוחר יותר.

בסוף ההרשמה תוכלו לבחור בין מעבר לתשלום לבין השלמת התשלום מאוחר יותר. התשלום עבור ההשתתפות בחווי"ה נעשה בנפרד עבור כל חניך. אנו ממליצים על טיפול בתשלום יחד עם ההרשמה, לשם השלמת התהליך והבטחת מקום החניך/ה . אם תבחרו באופציה של תשלום במועד ההרשמה (תשלום באשראי), תועברו לעמוד תשלום במערכת סליקת אשראי נפרדת, העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה והצפנת נתונים. מערכת זו תאפשר לכם פיצול מחיר המחנה למספר תשלומים וגם תשלח לכם באופן אוטומטי קבלה בדוא"ל עבור התשלום. במידה ותבחרו באפשרות של חיוב מאוחר יותר, צוות המשרד ייצור אתכם קשר להשלמת התהליך.

הרשמת אחים/יות

במידה ואת/ה עומד/ת לרשום יותר מחניך אחד , עליך לרשום כל ילד בטופס הרשמה נפרד. בסיום הרשמת הילד/ה הראשון/ה למשפחה, וביצוע התשלום עבור השתתפותו/ה בחווי"ה, יופיע בפניך מסך ובו האפשרות לרישום חניכים נוספים מתוך אותה המשפחה. המערכת תשמור את כל הפרטים המשותפים שהזנת בטופס הילד הראשון, ותחשב אותומטית את הנחת האחים התקפה לחניך/ה השני/יה ומעלה.

צוות נוער תל"ם ומחנה חווי"ה

נשמח לענות על כל שאלה, טל': 02-6203420 או במייל ntmifalim@reform.org.il

פרטי החניך/ה

שם החניך המפנה אל חווי"ה

אפוטרופוס ראשון

אפוטרופוס שני

איש\אשת קשר נוספ\ת למקרה הצורך

 במקרה חירום בו לא נצליח ליצור קשר עם הורי החניך\ה, תפנה הנהלת המחנה למבוגר נוסף מעל גיל 18.

העדפות מגורים

במידה וחברים\ות של החניך\ה נרשמים\ות לחווי"ה, נא ציינו עד שלושה חניכים\ות מאותה שכבת גיל, עמם\ן החניך\ה מעוניין\ת לחלוק חדר במחנה. הנהלת המחנה תעשה מאמצים לשיבוץ החניך\ה עם מספר מקסימאלי מתוכם\ן, אך ביכולתנו להתחייב בוודאות רק לשיבוץ החניך\ה עם חבר\ה אח\ד בלבד. בחדרי המגורים במחנה מתגוררים 8-9 חניכים מאותו מין ומאותה שכבת גיל.

מחנה "חמולה" לבני ובנות נוער עם צרכים מיוחדים

במסגרת מחנה חווי"ה נקיים זו השנה השישית תכנית לבני נוער עם צרכים מיוחדים, בה ניתן דגש בשילובם בפעילויות עם שאר חניכי המחנה. התכנית מיועדת לבני נוער בגילאי 12-18 וברמת תפקוד גבוהה יחסית. לפני ההרשמה למחנה זה, חובה ליצור קשר רכזת חמולה, גילי, בטלפון : 0547806991.  

שימו לב, במידה ותשובתכם היא כן, חובה ליצור קשר בטרם ההרשמה עם גילי, רכזת "חמולה", לקבלת אישור להצטרפות. מס' הטלפון של גילי: 0547806991

הצהרת בריאות

על מנת להבטיח טיפול נכון ודאגה אישית לכל חניך\ה אנו מבקשים מכם להתייחס לטופס זה ברצינות רבה. המידע המפורט חיוני לצורכי ביטוח ונועד לאפשר לנו טיפול מהיר ונכון במקרה הצורך. המידע נשמר בדיסקרטיות מלאה בידי הצוות הניהולי הבוגר של המחנה ונעשה בו שימוש רק במידה והחניך\ה נזקק\ת לטיפול רפואי.

במידה והחניך\ה סובל\ת מאחת התופעות הנ"ל או אחרות נא פרט\י את אופן הטיפול

נא פרט\י אלו חיסונים קיבל\ה החניך\ה בשנתיים האחרונות

מידע רפואי נוסף

אם יש מידע נוסף שברצונך ליידע את צוות המחנה אנא ציין אותו כאן (גירושים, אימוץ, פטירה, בעיות רגשיות או פסיכולוגיות, ועוד)

הערות ובקשות מיוחדות

אנא ציין\י בקשות או הערות כלשהן בנוגע להרשמה למחנה

תקנון חווי"ה
קריאה וחתימת החניך\ה וההורה על מסמך זה הינה תנאי להשתתפות במחנה

אנו מצפים מכל המשתתפים בחווי"ה להתנהגות הולמת. אנו טורחים רבות על התכנית ולכן מצפים לשיתוף פעולה מלא של החניכים.
כללי חווי"ה חלים על כולנו - החניכים, המדריכים והצוות הבוגר כאחד, וזאת על מנת שנוכל לבלות יחד במהלך חווי"ה תוך שמירה על בריאותינו, על החוק ועל יחסים תקינים בין החניכים לחבריהם, ובין החניכים לצוות המדריכים והרכזים. כללי חווי"ה נועדו על מנת ליצור מסגרת לכולנו בה ידוע מראש מה מותר ומה אסור וכן על מנת לאפשר לכולנו ליהנות מתכנית קיץ מהנה ובטוח.

תקנון לחניך/ה

 1. הנחיות הצוות: על החניכים להישמע להוראות אנשי צוות התכנית: מדריכים, רכזים, אנשי מנהלה, מציל, חובש, צוות מטבח ואבטחה. מצופה מהם לנהוג בכבוד עם צוות המחנה ולשתף איתו פעולה.
 2. אלימות: אין לפגוע באדם אחר במחנה בשום צורה, פיסית, מילולית או נפשית. אין לקלל, להחרים, לאיים, לנהוג בבריונות, להרביץ או לפגוע פיזית או נפשית באחרים . הפרת סעיף זה תביא להרחקה מיידית מהתכנית.
 3. עישון, שתייה חריפה, ושימוש בסמים: אסורים בתכלית האיסור. הפרת סעיף זה תביא להרחקה מיידית .
 4. נוכחות בפעילויות: השתתפות החניכים בכל פעילות מפעילויות היא חובה, היעדרות מפעילות כלשהי תהיה באישור אחד המדריכים, אנשי הצוות, או אנשי הרפואה במחנה בלבד.
 5. מגורים: חל איסור על בנים להיכנס למגורי בנות ועל בנות להיכנס למגורי הבנים וזאת על מנת לשמור על פרטיותם של חניכי בתכנית. כל חדר, על כל חבריו יהיו אחראים לסדר ולניקיון בחדר. מבדק ניקיון יתקיים פעם ביום על ידי המדריכים וראשי העדה.
 6. ציוד אישי: מומלץ לא להביא פריטים יקרי ערך, לרבות פלאפונים, נגני מוזיקה וכדומה. הנהלת המחנה אינה אחראית ולא תפצה על כל נזק שייגרם לציוד החניך במהלך המחנה לרבות אובדן או גניבה. כמו כן המחנה אינו מבטח כלי נגינה. אחזקת כל כלי נשק לרבות אולרים אסורה בהחלט!
 7. טלפונים ניידים: השימוש בהם יעשה בחדר המגורים בלבד, ובמהלך הזמן החופשי של החניך. אין להוציא טלפונים ניידים מהחדרים ולהגיע אתם לפעילות. חניך שיגיע לפעילות יחד עם הטלפון הנייד יתבקש למסור אותו למדריך\ה שיחזיק בו עד לשעת ההתארגנות בחדרים בלילה. הנהלת חווי"ה אינה אחראית ולא תפצה על כל נזק שייגרם למכשיר הנייד של החניך במהלך המחנה.
 8. ציוד ורכוש התכנית: פגיעה ברכוש מתחם חווי"ה ובציוד נוער תל"ם אסורה בהחלט. חניך שיפגע ברכוש יחויב בתשלום. כל חניך אחראי על החפצים שברשותו, על חדרו ועל מבנה הפעילות.
 9. בריכה: הכניסה לבריכה היא בשעות המוגדרות לכך בתכנית בלבד. אין להיכנס למים ללא מציל וללא אישור המדריכים!
 10. יציאה מהתכנית: היציאה משטח התכנית באופן עצמאי וללא אישור אסורה בהחלט! היציאה משטח המחנה תעשה באופן מרוכז, רק בימים מוגדרים לכך בתוכנית. במקרים מיוחדים ורק בתיאום מראש עם הנהלת המחנה תתאפשר יציאה בליווי הורה או איש צוות בוגר מהמחנה. 
 11. ביקורי הורים: לא יתאפשרו ביקורי הורים במחנה. במקרים חריגים המצריכים ביקור מיוחד, יש לפנות טלפונית להנהלת המחנה ולתאם את הביקור עמה.
 12. לבוש: במהלך היום (בין 7:00-19:00) חובה לחבוש כובע ואין ללבוש גופיות. יש להצטייד בביגוד מתאים מראש, אין ללכת יחפים במחנה.
 
במידת הצורך מופעל נוהל הרחקה ברור. חניך\ה שיעבור על כללי ההתנהגות יזומן לשיחת אזהרה רשמית עם ראש העדה. במידה וההתנהגות תחזור על עצמה, תתקיים שיחת אזהרה שנייה עם רכז/ת המחנה, והודעה על כך תמסר להורי החניך/ה. במידה ותחזור ההתנהגות בפעם השלישית החניך יורחק מחווי"ה לאלתר. יחד עם זאת, הנהלת חווי"ה רשאית להפסיק את השתתפות החניך\ה במחנה בכל עת עפ"י שיקוליה המקצועיים.
 
כל חניך\ה הנרשם\ת למחנה מחויב\ת לתקנון זה.

אישור אפוטרופוס
 1. הנני מצהיר\ה בחתימתי האלקטרונית כי כל הפרטים שמסרתי בטופס זה נכונים ומדויקים
 2. הנני מתחייב\ת להודיע להנהלת המחנה על כל שינוי בפרטים המצוינים בטופס זה
 3. הנני מצהיר\ה בזאת כי הנהלת המחנה רשאית להפסיק את השתתפות בני\בתי במחנה בכל עת עפ"י שיקוליה המקצועיים
 4. הנני מתחייב\ת להסדיר את התשלום למחנה עד לתאריך ה– 2.7.17
 5. ידוע לי כי במידה ולא אעמוד בהתחייבות הנ"ל (סעיף 4), תהיה הנהלת המחנה רשאית לבטל את השתתפות בני\בתי ללא פיצוי, וכן כי הרשמה חלקית או ללא תשלום אין בכוחה להבטיח מקום לחניך/ה במחנה חווי"ה
 6. הנני ממנה בזאת את הנהלת המחנה לפעול כהבנתה במקרה חירום הנוגע לבני/ביתי.
 7. אני מאשר\ת לנוער תל"ם לעשות שימוש בתמונות מפעילויות המחנה בהם מופיעים ילדי למטרות פרסום באתר האינטרנט של תנועת הנוער, בדף הפייסבוק שלה וכן בדף הפייסבוק של מחנה חווי"ה, ובפרסומים מודפסים מטעמה.

בחירת מחנה, הנחות ותשלום

במידה והנך רושם 2 או יותר חניכים/ות, אחים/יות בני/ות משפחתך לתכניות השונות המהווות חלק ממחנה חווי"ה 2016, את/ה זכאי/ת לקבל הנחה של 10% במחיר ההשתתפות של האח/ות השני/יה ומעלה, כאשר ההנחה חלה על האחים/יות הנרשמים למחנות במחיר הנמוך מביניהם. לכן, לשם חישוב אוטומטי של ההנחות, במסגרת רישום האחים, עליך לסמן את החניך/ה הנרשם למחנה במחיר הגבוהה "כחניך/ה ראשון/ה" (עליו/ה לא חלה הנחת אחים) ואילו את השאר "כחניך/ה שני/יה", "חניך/ה שלישי/ת" וכן הלאה. 

מבין אחים ואחיות לאותה המשפחה הנרשמים למחנה, לצורך חישוב הנחות אחים

תרומה לקרן המלגות

בנוסף לתשלום עבור המחנה, נודה לכם לתרומה לקרן המלגות של מחנה חווי"ה, המשמשת לסיוע למשפחות המתקשות לעמוד בתשלום מלוא המחיר של המחנה וכן למתן מלגות לחניכי מחנה חמולה לבני נוער בעלי צרכים מיוחדים. כל תרומה, קטנה כגדולה, תתקבל בברכה. 

כל יחידה שווה ערך ל-20 ש"ח תרומה (דג' - לתרומה של 300 ש"ח יש לבחור 15 יחידות)

מלגות וסיוע כספי

אנו בנוער תל"ם רואים חשיבות רבה  ביציאתם של כל חניך וחניכה למפעלים ארציים ולמחנה הקיץ. אנו משתדלים לשמור על מחירים נמוכים ככל האפשאר, ויחד עם זאת יש באפשרותנו להעניק עזרה כספית למשפחות המתמודדות עם קשיים כלכליים. לשם בקשת מלגה עבור השתתפות ילדיכם במחנה חווי"ה, נא סמנו את התיבה המופיע מטה ופנו אל רכז/ת הסניף למילוי טופס בקשה למלגה למחנה. ניתן להגיש בקשות למלגה עד לתאריך 15/6/17 בלבד. לצערנו, לא נוכל לטפל בבקשות למלגה שיתקבלו לאחר מועד זה. במידה וכוונתכם לרשום יותר מחניך/ה אחד/ת מתוך המשפחה, מספיק למלא טופס בקשת מלגה אחד עבור כולם יחד.

 

תשלום
פריט כמות מחיר ליחידה מחיר
סכום ביניים
הנחה
סה״כ
0.00

בסיום מילוי הטופס תועבר לאתר מאובטח לצורך ביצוע התשלום. רק לאחר השלמת שלב התשלום, תסתיים הרשמתך.

פרטים עבור חשבונית מס

9 ספרות

בסיום מילוי הטופס תועבר לאתר PayPal לצורך ביצוע התשלום. רק לאחר השלמת שלב התשלום, תסתיים הרשמתך.

כדי לאמת שאכן הוזמנת, יש למלא את הקוד שסופק לך ע"י המזמין